KONUT SİGORTASI

Ara

Konut Sigortası Nedir?

Konut sigortası, evde oluşabilecek her türlü sorunları uygun fiyatlı ödemeler ile güvence altına alınabilen bir sigorta türüdür. Olası risk durumlarında konutlarda meydana gelen hasarlar için yüksek miktarda ödeme yapmasına gerek olmaz.


Konut Sigortası Teminatları Nelerdir?

Ev sigortası, ev ile her türlü risk durumlarına teminat sağlamaktadır. Sigorta kapsamında size sunulan ana teminat yangın teminatıdır. Her poliçeye otomatik olarak eklenen yangın teminatıdır. Sigorta yaptıracak kişi poliçeye isterse ek teminatlar arasından; deprem, sel, yer kayması, dahili su, taşıt çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma masrafları, yakıt sızması, bina sabit tesisatı, elektrik hasarları konut sigorta poliçesine dahil edebilir.


Konut Sigortası Kapsam Dışında Kalan Durumlar?

Konut sigortası, genel şartlarında poliçe kapsamında olmayan durumlar bulunmaktadır. Askeri hareket sonucu meydana çıkan zararlar, patlama sonucu oluşan hasarlar, kişinin kasıtlı olarak eşyalara ve konuta verdiği zararlar, elektronik eşyaların kısa devre yapmasından oluşan hasarlar teminat kapsamı dışında kalır.


Konut Sigortası Nasıl Alınır?

Düzenli Sigorta ile konut sigortası teklif sayfamıza giderek konut teklifinizi kısa sürede alabilirsiniz. Gerekli bilgilerinizi ve istenen bilgileri girerek kendinize en uygun konut sigortası teklifinizi hemen alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Her Sorunun Cevabı İçin Buradayız
Ferdi kaza sigortalarında yaş sınırı var mı?

Evet yaş sınırı vardır. 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük olan kişiler Ferdi Kaza sigortası yaptırabilirler.

Ferdi kaza sigortası neleri teminat altına alır?

Kaza sonucu vefat teminatı, Kaza sonucu sakatlık teminatı, Tedavi masrafları teminatı (Ek teminatı), Gündelik tazminat teminatı (Ek teminat)

Tümünü Görüntüle