TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Ara

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

SGK’nın sunduğu sağlık hizmeti, her özel hastanenin maliyetini karşılayamayabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olarak daha ciddi sağlık durumlarında nitelikli bir SGK anlaşmalı özel hastaneden yararlanmak için devasa ücretler ödemenizin önüne geçer. Kısacası Tamamlayıcı sağlık sigortası, hem ayakta tedavi hem de yatarak tedavi hizmetlerinde SGK’nın karşıladığı bedelin üstünü tamamlayan bir poliçedir. Böylelikle kendinizi ve sevdiklerinizi daha güvenli bir geleceğe hazırlayabilir, olası sağlık sorunlarına çözümler bulabilirsiniz.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaya karar veren kişiler için oldukça önemli olan bir diğer konuda poliçe kapsamında yer alan teminatlardır. Sigorta poliçesi teminatları hastanelerde hizmet alabileceğiniz konuları belirlemektedir. Sigorta şirketlerinin poliçeye sunmuş olduğu ana teminatların yanında sizlerin de sağlık sigortası poliçesine seçebileceğiniz ek teminat grupları vardır.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nereden Alınır?

Tamamlayıcı sağlık sigortasının sağlamış olduğu birçok avantajdan yararlanmak için uzun vakitler kaybetmenize gerek yok! Düzenli Sigorta’dan alacağınız tamamlayıcı sağlık sigortası ile, hastane masraflarınızın tümü teminat altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Her Sorunun Cevabı İçin Buradayız
Ferdi kaza sigortalarında yaş sınırı var mı?

Evet yaş sınırı vardır. 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük olan kişiler Ferdi Kaza sigortası yaptırabilirler.

Ferdi kaza sigortası neleri teminat altına alır?

Kaza sonucu vefat teminatı, Kaza sonucu sakatlık teminatı, Tedavi masrafları teminatı (Ek teminatı), Gündelik tazminat teminatı (Ek teminat)

Tümünü Görüntüle